Atribuită Cumpărare directă

Capac din beton armat pentru rigola de apa pluviala dim: 390x520x140 mm Se va intocmi contract.

Număr anunț
DA28537729
Autoritate contractantă
ORASUL RUPEA (CUI 4443388)
Furnizor / câștigător
ALMAR BETON S.R.L. (CUI 32554071)
Cod CPV
44114250-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.440 RON
Valoare atribuită
5.440 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.440 RON

din 5.440 RON estimat