Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de dezinsectie sunt realizate cu substante certificate si autorizate de cea mai buna calitate si performanta.Prestam aceste servicii in depozite, ateliere, locuinte, birouri, in orice spatiu inchis sau deschis, indiferent de activitatea desfasurata.

Număr anunț
DA28582660
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.2 (CUI 4266278)
Furnizor / câștigător
SMART PREST SOLUTION S.R.L. (CUI 36717503)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.125 RON
Valoare atribuită
8.125 RON
Data publicării
17.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.125 RON

din 8.125 RON estimat