Atribuită
Cumpărare directă
Cutie/Cutii/Recipiente carton galbene, 10 L cu sac colier deseuri INFECTIOASE ADR IPROCHIM 300X1.70=510 Cutie/Cutii/Recipient carton galbene 40 L, sac si colier deseuri INFECTIOASE ADR IPROCHIM 300X4.75=1425 Cutie/Cutii/Recipiente carton, 10 L cu sac colier- deseuri ANATOMO-PATOLOGICE ADR IPROCHIM/OMS 1226 200X2.25=450 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA28616701
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
- Cod CPV
- 44613800-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.765 RON
- Valoare atribuită
- 1.765 RON
- Data publicării
- 24.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.