Atribuită
Cumpărare directă
Bateria Standard European Baseline - Testare epicutana PATCH SmartPractice: Trusa alergene de contact pentru testare epicutanata patch 30 haptene 5 ml. cu următoarea configurație: 1 ST167 nickel sulfate hexahydrate, 5%, pet - 95.00 lei fara TVA (19%) 2 ST170 potassium dichromate, 0.5%, pet - 95.00 lei 3 NA21 cobalt (II) chloride hexahydrate, 1%, pet - 95.00 lei 4 ST181 mercapto mix [C], 2%, pet -95.00 lei 5 NA60 thiuram mix [A], 1%, pet -95.00 lei 6 ST168 N-isopropyl-N'-phenyl-p-phenylenediamine (IPPD), 0.1%, pet -95.00 lei 7 NA72 2-hydroxyethyl methacrylate (HEMA), 2%, pet -95.00 lei 8 NA08 p-tert-butylphenol formaldehyde resin, 1%, pet - 95.00 lei 9 NA24 colophony, 20%, pet - 95.00 lei 10 NA94 formaldehyde, 2%, wat - 95.00 lei 11 AP106 quaternium 15, 1%, pet - 95.00 lei 12 AP125 methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone, 0.02%, wat - 95.00 lei 13 AP124 methylisothiazolinone, 0.2%, wat - 95.00 lei 14 ST169 paraben mix [A], 16%, pet - 95.00 lei 15 ST177 methyldibromo glutaronitrile (MDBGN), 0.5%, pet - 95.00 lei 16 NA07 p-phenylenediamine, 1%, pet - 95.00 lei 17 NA38 fragrance mix, 8%, pet - 95.00 lei 18 NA70 fragrance mix II, 14%, pet - 95.00 lei 19 NA12 balsam of peru (myroxylon pereirae resin), 25%, pet - 95.00 lei 20 NA64 lanolin alcohol, 30%, pet - 95.00 lei 21 NA33 bisphenol A epoxy resin, 1%, pet - 95.00 lei 22 NA57 sesquiterpenelactone mix (2 ml), 0.1%, pet - 95.00 lei 23 DC342 textile dye mix, 6.6%, pet - 95.00 lei 24 NH400 propolis 10% - 95.00 lei 25 LA525 L
- Număr anunț
- DA28522547
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- UNIONFARMACEUTICI S.R.L. (CUI 23620486)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 05.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.