Atribuită
Cumpărare directă
Dimensiune: 150cm X 220cm Caracteristici: compozitie fibroasa=100% BBC; finetea firelor= urzeala 50/2 BBC, batatura 34/1 BBC; desimea firelor/10 cm= urzeala 250+-10, batatura 240+-10; masa(gr./mp.)= 180+-18; legatura=panza; culoare= alb Materiale utilizate: panza rufarie alba, ata bumbac 85/3 STAS Confectionare: se executa cu tiv de 0.5-1 cm la cele 2 capete Marcare si ambalaj: se livreaza in pachete de cate 10 bucati
- Număr anunț
- DA28559571
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- IZVORU-PRODCOM SRL (CUI 32520966)
- Cod CPV
- 39518000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.900 RON
- Valoare atribuită
- 15.900 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.