Atribuită
Cumpărare directă
Realizarea lucrărilor de înregistrare sistematică de cadastru pe 3 sectoare cadastrale (25, 27, 58), categoria I, situate în extravilanul comunei Schela, județul Galați, în vederea înscrierii imobilelor în Sistemul Integrat de Cadastru și Carte Funciară, aparținând UAT Comuna Schela, județul Galați.
- Număr anunț
- DA28544815
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- DIMA E. CARMEN-DANIELA - CADASTRU-GEODEZIE (CUI 44374716)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.400 RON
- Valoare atribuită
- 50.400 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.