Atribuită Cumpărare directă

SE DORESTE ACHIZITIONAREA PACHETUL DE PRODUSE IT, CONFORM DESCRIERII PENTRU PROIECTUL "PROMOVAREA TURISMULUI PESCARESC - BALTA GROZAVESCU. CONSTRUIRE UNITATI DE RECEPTIE SI CAZARE, PARCARI SI IMPREJMUIRE TEREN", PENTRU COMUNA CIUPERCENII NOI, JDUETUL DOLJ

Număr anunț
DA28507794
Autoritate contractantă
COMUNA CIUPERCENII NOI (CUI 5001880)
Furnizor / câștigător
FINANŢARE INTERACTIVĂ S.R.L. (CUI 41076553)
Cod CPV
30236000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.688 RON
Valoare atribuită
6.688 RON
Data publicării
03.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.688 RON

din 6.688 RON estimat