Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarile vor fi executate conform extrasului din proiect pe car eil atasam alaturat.Proiectul nu poate fi incarcat in SEAP intrucat deseste posibilitatile tehnice ale platformei SEAP.Ofertnatul poate consulta partile din proiect care nu au fost incarcate la sediul autoritatii contractante.
- Număr anunț
- DA28609212
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTISA (CUI 2612936)
- Furnizor / câștigător
- LARIASMIN CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39914909)
- Cod CPV
- 45112711-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 440.000 RON
- Valoare atribuită
- 440.000 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.