Atribuită Cumpărare directă

masca medicala 3 pliuri;bonete unica folosinta;halate unica folosinta 40 g

Număr anunț
DA28555421
Autoritate contractantă
Institutul National pentru Sanatatea Mamei si Copilului "Alessandrescu-Rusescu Bucuresti (CUI 4266308)
Furnizor / câștigător
GRY MEDICAL S.R.L. (CUI 43718714)
Cod CPV
33772000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.505 RON
Valoare atribuită
11.505 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
13.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.505 RON

din 11.505 RON estimat