Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aducerea la forma inițiala pavaj asfalt Baia Sprie

Număr anunț
DA34529622
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
36.389.600 RON
Data publicării
20.11.2023 11:23
Data finalizării
22.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.389.600 RON