Atribuită Cumpărare directă

Reparatii tencuieli interioare exterioare, zugraveli interioare exterioare, izolatii termice fatade, reparatii spaleti geamuri usi, reparatii pereti.

Număr anunț
DA28637630
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
GLOBAL ART CONSTRUCTION S.R.L. (CUI 43559031)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.210 RON
Valoare atribuită
24.210 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
30.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.210 RON

din 24.210 RON estimat