Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de organizare evenimente in zilele de 13-14 august 2021 , Zilele Mangaliei in intervalul orar 18.-21, pe gabara in Portul Turistic Mangalia. Scenotehnica pentru exterior Inchiriere echipamente lumini: - Proiectoare - Movinghead-uri -Stroboscoape -Grila lumini - fata Grila lumini - spate Inchiriere Echipamente Audio - Boxe -Monitoare -Subwoofer -Consola Audio -Microfoane wireless Inchiriere Echipamente Video -Video Display -Consola Video Personal Tehnic Electrician Operaotor echipamente video Operator echipemante audio Rideri montaj Productie Grafica pentru video display Productie grafica afise Productie, 50 afise A3 .
- Număr anunț
- DA28550636
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MANGALIA (CUI 4515255)
- Furnizor / câștigător
- BIG EVENTS MANAGEMENT S.R.L. (CUI 41838501)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115.000 RON
- Valoare atribuită
- 115.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.