Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE INCHIRIERE UTILAJE CU OPERATOR - DUMPER

Număr anunț
DA28525837
Autoritate contractantă
COMUNA BUDESTI (CUI 3694667)
Furnizor / câștigător
BIG GENERAL PROMPT S.R.L. (CUI 43930651)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.000 RON
Valoare atribuită
7.000 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.000 RON

din 7.000 RON estimat