Atribuită Cumpărare directă

SPECTACOL EDUCATIV-INTERACTIV PT COPII CU VARSTA INTRE 4-10 ANI CONFORM OFERTA NR.20770/02.08.2021

Număr anunț
DA28498278
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
"ASOCIAŢIA ART STUDIO 7" (CUI 41361363)
Cod CPV
92312110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.200 RON
Valoare atribuită
3.200 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.200 RON

din 3.200 RON estimat