Atribuită Cumpărare directă

Platou de depozitare a greutăților, confecționat din lemn cu grosimea de 4 cm și montat în partea superioara a stativului la o înălțime de 180 cm. Formă pătrată cu latura de 50 cm, prevăzut cu borduri de protecție pentru a împiedica căderea greutăților.

Număr anunț
DA28526261
Autoritate contractantă
Penitenciarul Codlea (CUI 4317584)
Furnizor / câștigător
SCALE RW ONE (CUI 37747960)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat