Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de contabilitate descrise in caietu de sarcini vor respecta specifiicatiile impuse de autoritatea finantatoare si Ghidul solicitantului. Ofertantul va fi de acord cu toate conditiile din caietul de sarcini prin acceptarea ofertei.

Număr anunț
DA28494358
Autoritate contractantă
ASOCIATIA " GRUPUL DE ACTIUNE LOCALA TARA GUGULANILOR (CUI 35589333)
Furnizor / câștigător
SARDENI TEOFILIA EXPERT CONTABIL (CUI 30159378)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat