Atribuită
Cumpărare directă
Prestari servicii artistice, conform cu oferta, 6 concerte de muzica folk si pop-rock cu durata de 120 de minute / concert pentru 6 zile in perioada 23-28.08.2021, acestea vor avea loc in Parcul „Mihai Eminescu” din Municipiul Arad , in cadrul actiunii „Zilele Aradului, editia 2021” in perioada 16-29 august 2021.
- Număr anunț
- DA28554271
- Autoritate contractantă
- Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
- Furnizor / câștigător
- PRIER MUSIC PRODUCTION SRL (CUI 21453039)
- Cod CPV
- 92312000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.200 RON
- Valoare atribuită
- 37.200 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.