Atribuită Cumpărare directă

Bracket maxilar superior sistem Roth cu slot 22x30 - set 10 buc. comanda seap ferma. livrare maxim 5 zile. certificate calitate , conformitate

Număr anunț
DA28512794
Autoritate contractantă
UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
Furnizor / câștigător
DENTAL BUSINESS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 44579380)
Cod CPV
33135000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.300 RON
Valoare atribuită
1.300 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.300 RON

din 1.300 RON estimat