Atribuită
Cumpărare directă
Dorim masuratori cadastrale in cadrul cadastrului sistematic pentru un numar de 91 imobile afate in extravilan si pentru 500 imobile aflate in intravilan și extravilan Contractul se va desfăşura conform condiţiilor impuse de Agenţia Naţională de Cadastru şi Publicitate Imobiliară, respectiv condiţiilor de realizare a lucrărilor de înregistrare sistematică iniţiate de unităţi administrativ-teritoriale pentru sectoare cadastrale finanţate prin Programul Naţional de Cadastru şi Carte Funciară . SURSA DE FINANTARE SI CONDITIILE DE DESFASURARE A CONTRACTULUI, RESPECTIV DE PRESTARE A SERVICIILOR ŞI RECEPŢIE A DOCUMENTAŢIILOR, SUNT CELE IMPUSE DE: ANCPI respectiv OCPI GORJ !
- Număr anunț
- DA28545247
- Autoritate contractantă
- COMUNA NEGOMIR (CUI 4898843)
- Furnizor / câștigător
- FÂNTÂNĂ V. ION PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 20335728)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.219 RON
- Valoare atribuită
- 134.219 RON
- Data publicării
- 10.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.