Atribuită Cumpărare directă

cadru 900x400: 30 buc cadru 700x400: 12 buc cadru 600x400: 10 buc

Număr anunț
DA28573934
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
SMART P&S S.R.L. (CUI 28981678)
Cod CPV
44423450-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.680 RON
Valoare atribuită
8.680 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.680 RON

din 8.680 RON estimat