Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de curatare a peretilor,gletuire in 2 straturi,armare plasa de fibra la polistirem,armare si turnare beton,placare gresie,zugraveli lavabile,incluzand material si manopera

Număr anunț
DA28598583
Autoritate contractantă
COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
Furnizor / câștigător
CONSTANTIN MEDIA CONSULTING PROIECT S.R.L. (CUI 42954628)
Cod CPV
45453100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.740 RON
Valoare atribuită
88.740 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.740 RON

din 88.740 RON estimat