Atribuită Cumpărare directă

Pachet realizare website club sportiv, inclusiv domeniu conform solicitarii de oferta nr. 8717/23.08.2021 si ofertei nr. 8865/26.08.2021.

Număr anunț
DA28634545
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
ALCOR PRINTING CENTER SRL (CUI 37834773)
Cod CPV
72413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.550 RON
Valoare atribuită
14.550 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.550 RON

din 14.550 RON estimat