Atribuită Cumpărare directă

Parchet FP559 OAK MAGELLAN - 246,048 METRI PATRATI FOLIE PEE 2MM ASTRO BLACK - 250 MP

Număr anunț
DA28637155
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.348 RON
Valoare atribuită
11.348 RON
Data publicării
27.08.2021 00:00
Data finalizării
29.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.348 RON

din 11.348 RON estimat