Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție rafturi metalice - 26 buc. Produsele trebuie sa respecte specificațiile tehnice atașate (1 pag.) Specificațiile tehnice sunt minimale și obligatorii. Prețul include livrarea la sediul Ministerului Transporturilor și Infrastructurii din București, Bd. Dinicu Golescu nr.38, sector 1. Angajamentul legal este comanda fermă. Persoana de contact: Valerica Lungu, mail valerica.lungu@mt.ro, tel.0757022230
- Număr anunț
- DA28600291
- Autoritate contractantă
- Ministerul Transporturilor și Infrastructurii (CUI 13633330)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 39153100-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.316 RON
- Valoare atribuită
- 4.316 RON
- Data publicării
- 20.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.