Atribuită
Cumpărare directă
BEC LED A60 15W E27 4000 K Becul cu LED de la Hepol are forma clasica (A60), o putere de 15W (echivalentul unui bec traditional cu o putere de 120W), un flux luminos de 1400 lumeni si se potriveste perfect in corpurile de iluminat cu dulie E27. Sursa de iluminat se incadreaza in clasa de eficienta energetica A+, durata medie de utilizare in conditii optime este de aproximativ 25000 de ore si prezinta rezistenta la 15000 cicluri de comutare. Temperatura de culoare este de 4000 K, asigurand o lumina alba, neutra, ce poate fi utilizata in orice incapere. Becurile cu lumina LED asigura o durata de viata exceptional de lunga si economisirea semnificativa si imediata a energiei. Cu un design pur si elegant, aceste becuri reprezinta inlocuitorul perfect pentru becurile incandescente
- Număr anunț
- DA28494947
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR AL JUD IASI (CUI 4701614)
- Furnizor / câștigător
- ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
- Cod CPV
- 31531000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 114 RON
- Valoare atribuită
- 114 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.