Atribuită Cumpărare directă

Servicii pentru buna desfasurare o evenimentului' Valori troditionole banatene si specificul multic conform caietului de sarcini nr.849/01.07.2021

Număr anunț
DA28528836
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
TRADITII BANATENE S.R.L. (CUI 40990225)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.000 RON
Valoare atribuită
71.000 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71.000 RON

din 71.000 RON estimat