Atribuită
Cumpărare directă
UAT Balteni doreste achizitia de Lucrari pentru obiectivul de investitii “REABILITARE SI MODERNIZARE CLADIRE SI CURTE SCOALA NR.2 PESTEANA JIU, COMUNA BÂLTENI, JUDEȚUL GORJ” in conformitate cu oferta nr. 12/09.08.2021 si intregistrata la UAT Balteni cu nr. 12540/09.08.2021. In urma achizitiei prin SEAP se va incheia contract de prestari servicii intre parti.
- Număr anunț
- DA28537231
- Autoritate contractantă
- COMUNA BILTENI (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4956170)
- Furnizor / câștigător
- PROKALOKERYNO COM SRL (CUI 36604911)
- Cod CPV
- 45210000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 372.129 RON
- Valoare atribuită
- 372.129 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.