Atribuită
Cumpărare directă
LUCRĂRI – MUZEUL SATULUI VÂLCEAN Demontat gard 70 ml din panouri metalice pe stâlpi metalici – 35 buc; Montat gard din confecții metalice; Tăiat și sudat profiluri pe 35 stâlpi x 2 = 70 buc; Vopsit cu grund + vopsea – 35 stâlpi; Vopsit lați metalici – 210 ml; Trasat și săpat gropi 35 buc – 0,30x0,30x0,65 cm; Montat stâlpi – 35 buc; Preparat și turnat beton la stâlpi – 2,050 mc; Montat lați metalici, pe stâlpi prinși în șuruburi 3x70 ml + 210 ml; Montat șipcă metalică (ulucă) 560 buc cu autoforante 560 x 6 = 3,360buc autoforante. PRIMĂRIA GENUNENI: Pardoseală cu cărămidă pe strat de șapă din nisip + ciment = 90 mp; Preparat șapă și cărat cu roaba 4,5 mc; Așezat cărămidă pe șapă cu rosturi; Rostuit cărămidă cu șapă = 1,2 mc.
- Număr anunț
- DA28530269
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
- Furnizor / câștigător
- RADUȚ AURICĂ (CUI 40724193)
- Cod CPV
- 45420000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.500 RON
- Valoare atribuită
- 12.500 RON
- Data publicării
- 07.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.