Atribuită
Cumpărare directă
TERRAPLAST 1.0M 10.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 40.00 MORTAR Z-100 PT ZID 40KG 40/PAL 20.00 SURUB MONTAJ USI FER 7.5X182 SE 133.00 TRANSPORT DUBA EXTRAVILAN 1.00 BUIANDRUG 3.00M LEIER 40BUC/PAL 5.00 TRANSPORT DUBA EXTRAVILAN 1.00 pentru cladirea primariei, magazin mixt, sub nr. 590
- Număr anunț
- DA28659843
- Autoritate contractantă
- COMUNA OJDULA (CUI 4404508)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.578 RON
- Valoare atribuită
- 1.578 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.