Atribuită
Cumpărare directă
HERA INT 15L+AMORSA 4L PROMO TK 4.00 DRISCA CAUCIUC 8MM 28X14CM 0840-272801 HARDY 1.00 DRISCA BURETE RELIEF MEDIU 624035 EVOTOOLS 1.00 BAUMIT FEINPUTZ AUSSEN 40KG 35/PAL 1.00 PROFIL COLT PVC22 CU PLASA10CM 2.5M TH 6.00 CORNIER PVC ERP200 01 PX 2.00 BANDA TESA 50/50 51023 BA 3.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 5M 45805 SCH 1.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 6M 45831 SCH 1.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 5M 45810 SCH 5.00 BAGHETE POLISTIREN G50 70/BAX MX 8.00 BISON ACRYLIC ALB 300ML TC 4.00 POLISTIREN EPS 70 10CM 5/BAX 4.00 POLISTIREN EPS 70 5CM 10/BAX 2.00 BAUMIT FEINPUTZ AUSSEN 40KG 35/PAL 1.00 CERESIT SPUMA POLISTIREN CT84 CU PAI 750ML 2099587 1.00 CREION TAMPLAR HB ROSU YT-6926 YATO 2.00 TRAFALET MULTICOLOR 10CM/D30MM 0121-273010 HARDY 1.00 ROLA PROPLUS 10 CX10CM/15MM 0123-671510 HARDY 1.00 PENSULA LATA X6 70MM 72346 SCH 1.00 PENSULA LATA X6 80MM 72347 SCH 2.00 ROLA FATADA HARDEX 25CM 0100-106825 HARDY 1.00 BISON ACRYLIC ALB 300ML TC 2.00 BAGHETE POLISTIREN ME-18/D40 114/BAX MR 3.00 HERA INT 15L+AMORSA 4L PROMO TK 3.00 POLISTIREN EXTRUDAT 20 / 0.72MP/BUC 20/BAX 2.00 RIGIPS PASTA DE UMPLUTURA SUPER RIGIPS 25KG 40BUC/PAL 1.00
- Număr anunț
- DA28633102
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.169 RON
- Valoare atribuită
- 1.169 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.