Atribuită Cumpărare directă

CERESIT CHIT ROST CE40 GRAFIT 5KG 2164857 5.00 CUTIT DISP FAI 16X2 628022 EVOTOOLS 1.00 CUTIT ROLA 22X14X2MM YT-37141 1.00 CUTIT ROLA 22X11X2MM YT-3714 YATO 1.00 CERESIT GRUND CT17 2L PROFUNZ 1556460 2.00 BANDA NOPI 45/50 4349 BA 4.00 BANDA NOPI 45/19 4349 BA 1.00 BANDA NOPI 45/30 4349 BA 1.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 6M 45831 SCH 2.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 5M 45805 SCH 2.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 5M 45810 SCH 1.00 PENSULA SERIA 50 70MM 0200-506370 HARDY 1.00 PENSULA SERIA 50 60MM 0200-506360 HARDY 2.00 AMORSA ZID KOBER 3L G8109 KB 3.00 MORTAR Z-100 PT ZID 40KG 40/PAL 3.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 3.00 PLASA FIBRA STICLA 145G PORTOCALIE 50M/SUL 10.00 BAUMIT FEINPUTZ AUSSEN 40KG 35/PAL 2.00 KOBER FASSADE V8910 15L + AMORSA 3L 8109 PROMO 1.00 PENSULA LATA X6 80MM 72347 SCH 2.00 CERESIT GRUND CT17 10L PROFUNZ 692825 2.00 CORNIER PVC ERP200 01 PX 2.00 CORNIER PVC ERP250 01 PX 3.00 BISON MONTAGEKIT SUPER GRIP 350G TC 2.00 BANDA NOPI 45/50 4349 BA 10.00 FOLIE ACOPERIRE 4X12.5M 45802 SCH 5.00 DILUANT 509 UNIV 0.9L 91 1.00 PENSULA LATA X6 60MM 72345 SCH 1.00 EMAIL OCRU 0.75L E51455 KB 1.00 FOLIE ACOPERIRE 4X 6M 45831 SCH 2.00 CERESIT ADEZIV FAI/G CM11 PLUS 25KG 48/PAL 1960494 5.00 BAUMIT FEINPUTZ AUSSEN 40KG 35/PAL 5.00 PLASA FIBRA STICLA 145G PORTOCALIE 50M/SUL 50.00 POLISTIREN EPS 70 2CM 20-25/BAX 1.00 POLISTIREN EXTRUDAT 20 / 0.72MP/BUC 20/BAX 2.00 PROFIL COLT ALU CU PLASA 10CM 2.5M TH 1.00

Număr anunț
DA28608056
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII POIAN (CUI 13650706)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI 14004410)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.864 RON
Valoare atribuită
1.864 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.864 RON

din 1.864 RON estimat