Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI WORKSTAR RACE 9/L 42722 SCH 1.00 MANUSI ELASTAN CU PALMA PIELE OVINA M10 L270210K 1.00 PISTOL SILICON 70147 BENMAN 1.00 BISON MONTAGEKIT SUPER GRIP 350G TC 2.00 SURUB PAL 5X 60 100BUC PZ2 SE 1.00 PALAN 2T CABLU 5MM 70131 BENMAN 1.00 MANUSI ELASTAN CU PALMA PIELE OVINA M10 L270210K 2.00 BRIDA ZN M10/13MM 2BUC/SET 1077900 205Z 6.00 CHEIE TACHELAJ 56X28X14MM 1077900 223Z 3.00 RODANTA CABLU 10MM 2BUC/SET 1077900 209Z 3.00 CARABINA SURUB 69/12 1077900 264Z 2.00 NISIP 9.00 CIMENT NOU 42.5/40KG HEIDELBERG 40/PAL 3.00 BRIDA ZN M10/13MM 2BUC/SET 1077900 205Z 9.00 SCRIPETE OCHI 113/50X15X12MM 1077900 229Z 1.00 OCHELARI PROT AQUILA CLEAR 6D91 1.00 CABLU OTEL 10MM 100.00 FOLIE NYLON NATUR 4200X0.12 4.92
- Număr anunț
- DA28590363
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Protectia Naturii si Salvamont (CUI 30124264)
- Furnizor / câștigător
- "COMPACT" SRL (CUI 14004410)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.685 RON
- Valoare atribuită
- 1.685 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.