Atribuită Cumpărare directă

Se doreste achizitia de servicii de inchiriere autogreder si cilindru compactor

Număr anunț
DA28531686
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI CLINCENI (CUI 6506628)
Furnizor / câștigător
MELTIADE TRANS SRL (CUI 35348807)
Cod CPV
45520000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.940 RON
Valoare atribuită
134.940 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134.940 RON

din 134.940 RON estimat