Atribuită
Cumpărare directă
ac - achizitioneaza servicii de Dezinsecția terestră se realizează pe ambele sensuri de mers la un interval de 10-14 zile cu ajutorul unor echipamente specializate de stropire, tun cu pulverizare prin procedura de termonebulizare (ceată caldă) din autovehicule specilizate. Doză de invazie conform fisei tehnice a produsului. Produse avizate de către Ministereul Sănătății prin Comisia Națională pentru produse Biocide, fiind însoțite de Fișa de Siguranță și Declarația de Conformitate a firmei producătoare respectiv Khotrine Ec 84, o emulsie concentrată cu 3 substanțe active ce combate toate insectele dăunatoare și generatoare de disconfort din igiena publică, dar care se recomandă în special în tratamentele de combatere a insectelor zburătoare precum: țânțarii (inclusiv țânțarul tigru) , muște, molii, , plosnițe)
- Număr anunț
- DA28501787
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIARMATA (CUI 6049470)
- Furnizor / câștigător
- RATUSDERA SRL (CUI 5237904)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.900 RON
- Valoare atribuită
- 21.900 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.