Atribuită Cumpărare directă

Amenajare parcare Școala generală nr.1 ,,LUCA ARBORE” în comuna Arbore, județul Suceava.

Număr anunț
DA28550609
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI ARBORE (CUI 4326965)
Furnizor / câștigător
NOPPE CONSTRUCT SRL (CUI 23904755)
Cod CPV
45432112-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.662 RON
Valoare atribuită
352.662 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352.662 RON

din 352.662 RON estimat