Atribuită Cumpărare directă

servicii de schimbat coloane apa calda ,rece ,incalzire centrala . demontat ,spalat si montat calorifere la Pavilion- sectia I, conform caietului de sarcini anexat.

Număr anunț
DA28550061
Autoritate contractantă
Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
Furnizor / câștigător
TERMOTEX CONSTRUCT TURISM SRL (CUI 32726886)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.501 RON
Valoare atribuită
8.501 RON
Data publicării
11.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.501 RON

din 8.501 RON estimat