Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de consultanta tehnica in vederea elaborarii documentatiilor pentru concesionarea serviciului de utilitate publica, distributie gaze naturale in conformitate cu HGR nr. 209/2019, conform Caiet de Sarcini atasat. Consultanta tehnica in vederea elaborarii documentatiilor pentru concesionarea serviciului de utilitate publica distribuție gaze naturale, in conformitate cu HGR nr. 209/2019. Prestatorul elaboreaza următoarele documentatii: 1. Documentație de atribuire, formulare – licitație publică deschisă ; 2. Criterii de atribuire (fișa de date); 3. Contractul cadru de concesiune a serviciului de utilitate publică de distribuție a gazelor naturale; 4. Caietul de sarcini al concesiunii serviciului de utilitate publică de distribuţie a gazelor naturale.
- Număr anunț
- DA28596025
- Autoritate contractantă
- Comuna Ulmeni (CUI 3796691)
- Furnizor / câștigător
- DISTRIGAS SERVICE (CUI 1204840)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.800 RON
- Valoare atribuită
- 18.800 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.