Atribuită Cumpărare directă

Servicii pentru evenimente, conform cu oferta, pentru data de 21.08.2021 si 28.08.2021 , pe strandul Neptun in municipiul Arad, in cadrul actiunii ”Zilele Aradului editia 2021”.

Număr anunț
DA28514831
Autoritate contractantă
Centrul Municipal de Cultura Arad (CUI 33708527)
Furnizor / câștigător
ULTRALIGHTSONIC SRL (CUI 32095351)
Cod CPV
79952000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat