Atribuită
Cumpărare directă
Detergent lichid concentrat, tri-enzimatic, recomandat pentru curățarea manuală a: - tuturor tipurilor de instrumentar medical - endoscoapelor rigide și flexibile - accesoriilor endoscopice Formula pe bază de surfactanți non-ionici înalt activi și un complex stabilizat de trei enzime penetrează și îndepărtează în mod eficient toate tipurile de contaminare organică, precum: proteine, sânge coagulat, mucus, vomă, grăsimi sau alte reziduuri biologice, dar și biofilmul sau urmele de substanță de contrast. Compatibilitate certificată cu echipamentele produse de Karl Storz, Olympus, Pentax, Fuji. Diluție și timp de expunere recomandat: 0,4% la 5 min; în băile ultrasonice: 0,25% la 5 min. Domeniu de utilizare: Spitale și clinici, Ambulanțe, Stomatologie, Medicină veterinară, Cosmetică. Producător: Dr. Schumacher - Germania.
- Număr anunț
- DA28500954
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI 9384088)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.712 RON
- Valoare atribuită
- 2.712 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.