Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Ghelinta doreste executia de lucrari de montare si instalare sisteme fotovoltaice si sisteme solare de apa calda menajera cu panouri solare tuburi vidate pe cladiriea Primariei Comunei Ghelinta in baza Proiectului tehnic nr. 20/2019, intocmit de Gersoltech Arefdolf SRL precum si Autorizatiei de construire nr.15/20.07.2021. Operatorul economic asigura toate materialele, utilajele, echipamentele, precum si transportul si montarea acestora in baza centralizatoarelor, a listelor de cantitati si fiselor tehnice (F1, F2, F3, F4), parti ale proiectului tehnic elaborat. In acest sens AC incarca in sistemul SEAP formularele F1, F2, F3, F4 fara valori, operatorul economic urmand a le completa cu valorile conform ofertei sale. Valoarea rezultata va fi valoarea ce urmeaza a fi contractata
- Număr anunț
- DA28506352
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- HUNGARY SOLAR SRL (CUI 35427676)
- Cod CPV
- 45261215-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.938 RON
- Valoare atribuită
- 117.938 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.