Atribuită
Cumpărare directă
Proiectat pentru a fi utilizat în etanșarea vaselor în timpul procedurilor chirurgicale deschise, ENSEAL X1 Large Jaw Tissue Sealer este un dispozitiv bipolar avansat care oferă o hemostază mai bună, o mai mică răspândire termică și o ergonomie îmbunătățită. NECESAR BLOC OPERATOR
- Număr anunț
- DA28633847
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- GP SANITA S.R.L. (CUI 36352490)
- Cod CPV
- 33141126-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.630 RON
- Valoare atribuită
- 3.630 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.