Atribuită Cumpărare directă

Revizie si reparatie generator de curent Kipor KDE13SS3, conform deviz din 23.07.2021

Număr anunț
DA28498964
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
EXPERT UTILAJ INVEST SRL (CUI 30591170)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.829 RON
Valoare atribuită
4.829 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.829 RON

din 4.829 RON estimat