Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere tractor (combustibil si deservent inclus)

Număr anunț
DA28606382
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
AGROGREC TRANS D.M. S.R.L. (CUI 42802824)
Cod CPV
77111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat