Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de realizare picturi murale, conform cerintelor caietului de sarcini nr.113019/01.07.2021 şi a achizitiei initiata in Catalogul electronic nr.DA28494360. Se va incheia un contract de achizitie publica, conform modelului atasat.
- Număr anunț
- DA28548860
- Autoritate contractantă
- Municipiul Craiova (CUI 4417214)
- Furnizor / câștigător
- CHROMATIUM ART STUDIO SRL (CUI 37283097)
- Cod CPV
- 92312240-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 127.400 RON
- Valoare atribuită
- 127.400 RON
- Data publicării
- 11.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.