Atribuită
Cumpărare directă
Comunicate de presa, articole informative si informari publice, conform comenzilor transmise de cumparator spre a fi publicitate in publicatia online www.infotulcea.ro, in perioada septembrie - decembrie 2021. Pachetul promotional contine 8 de comunicate de presa, articole informative si/sau informari publice, conform comenzilor transmise de cumparator, in medie 2/luna, spre a fi publicitate in publicatia online www.infotulcea.ro in perioada septembrie - decembrie 2021.
- Număr anunț
- DA28657180
- Autoritate contractantă
- Comuna Sf. Gheorghe (Primaria Comunei Sfantul Gheorghe) (CUI 4793880)
- Furnizor / câștigător
- INFOTULCEA S.R.L. (CUI 42714781)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 31.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.