Atribuită
Cumpărare directă
Comunicate de presa, articole informative si informari publice, conform comenzilor transmise de cumparator spre a fi publicitate in publicatia online www.infotulcea.ro, in perioada august - decembrie 2021. Pachetul promotional contine 10 de comunicate de presa, articole informative si/sau informari publice, conform comenzilor transmise de cumparator, in medie 2/luna, spre a fi publicitate in publicatia online www.infotulcea.ro in perioada august - decembrie 2021. Urmare achizitiei se va incheia contract pentru 5 luni (august - decembrie 2021) valoarea totala a contractuluii fiind de 2.500 de lei (500 de lei/luna).
- Număr anunț
- DA28621562
- Autoritate contractantă
- ORASUL SULINA (CUI 4321410)
- Furnizor / câștigător
- INFOTULCEA S.R.L. (CUI 42714781)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.