Atribuită
Cumpărare directă
Capac de canalizare din fontă cu orificii de ventilație, diametru interior DN600, clasa de sarcini D400, cu ramă autonivelantă, h=160 mm, echipat cu inel de ajustare inălțime și inserție PEWEPREN pentru eliminarea zgomotului în utilizare Capac de canalizare din fontă cu orificii de ventilație, diametru interior DN600, clasa de sarcini D400, cu ramă autonivelantă, h=140 mm, echipat cu inel de ajustare inălțime și inserție PEWEPREN pentru eliminarea zgomotului în utilizare
- Număr anunț
- DA28575157
- Autoritate contractantă
- SC DRUMURI MUNICIPALE TIMISOARA SA (CUI 3286536)
- Furnizor / câștigător
- ACO SRL (CUI 11525316)
- Cod CPV
- 44423750-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.331 RON
- Valoare atribuită
- 85.331 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.