Atribuită Cumpărare directă

Compozitie de 3 Ghivece Diametru: 80/60/40 cm H: 150.00 cm Greutate: 132.00 Kg

Număr anunț
DA28608884
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC (CUI 2406901)
Furnizor / câștigător
OFFICE PROD SIB S.R.L. (CUI 43891145)
Cod CPV
39142000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.737 RON
Valoare atribuită
9.737 RON
Data publicării
23.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.737 RON

din 9.737 RON estimat