Atribuită Cumpărare directă

Pentru intocmirea ofertei, in vederea realizarii obiectivului de investitii „Lucrări de reparații și amenajare santuri si alei pietonale in localitatea Iaz”, ofertantul va avea în vedere listele de cantități atașate.

Număr anunț
DA28590077
Autoritate contractantă
Comuna Plopis (CUI 4291956)
Furnizor / câștigător
ABI STRUCTURI S.R.L. (CUI 39685856)
Cod CPV
45233226-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
305.800 RON
Valoare atribuită
305.800 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

305.800 RON

din 305.800 RON estimat