Atribuită
Cumpărare directă
UNITATE EXTERNA MONOSPLIT, CU INVERTER, MITSUBISHI, HR, 12000 BTU, R32, CLS A++/A++ , UNITATE INTERNA DE PERETE, CU INVERTER, MITSUBISHI, HR, 12000 BTU, R32, CLS A++/A++, ACCESORII MONTAJ (traseu frigorific, suporti, cablu, banda matisat, materiale marunte), MONTAJ
- Număr anunț
- DA28607281
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
- Furnizor / câștigător
- CNS ENERGOHEAT S.R.L. (CUI 44441882)
- Cod CPV
- 39717200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.740 RON
- Valoare atribuită
- 3.740 RON
- Data publicării
- 23.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.